Lokality, kde vyhledáváme nemovitosti

Královské Vinohrady

Vinohrady jsou jednou z nejkrásnějších pražských čtvrtí a také jednou z nejprestižnějších adres. Původně byly samostatnou obcí pojmenovanou podle středověkých vinic, které se rozkládaly na jihozápadních svazích za tehdejšími městskými hradbami. Od poloviny 19.století zde rostla bytová výstavba a město prudce rostlo, až v roce 1922 došlo k jeho připojení k Velké Praze. Jednou z největších výhod Vinohrad je jejich blízkost centru Prahy, skvělá dostupnost městskou hromadnou dopravou a velké množství obchodů, restaurací, kaváren a vináren.

Strašnice

Strašnice jsou jednou z nejlepších pražských čtvrtí. Jedná se o okolí stanice metra Strašnická. Obec je zmiňována již ve 12. a následně 14. století, kdy zde byly tři dvory (Názův, Štukův a Elingův). Mezi majiteli se vystřídala královská komora, Staré i Nové Město i soukromí majitelé. V současné době zde převažuje zástavba z počátku 20. století doplněná menšími novými zástavbami. Velkou výhodou Strašnic je velmi dobrá dostupnost do centra Prahy a zároveň život v klidném prostředí.

Vršovice

Ssada Vršovice vznikla v souvislosti s osídlením údolí Botiče v době, kdy se na Vyšehradě usídlil první knížecí rod. Samotný název je poprvé zmiňován v roce 1088 v zakládající listině Vyšehradské kapituly pod kterou osada spadala. Dnes patří Vršovice mezi čtvrtě Prahy kde se velmi dobře bydlí.

Proč spolupracovat s námi

Naší předností jsou mnohaleté zkušenosti. Své služby poskytujeme našim klientům již od roku 2002. Nabízíme pouze kvalitní nemovitosti ve velmi žádaných lokalitách. Pracujeme rychle, profesionálně s důrazem na kvalitu námi poskytovaných služeb.

Zaujala vás naše nabídka nebo máte dotaz?